Altex.cz - Velkoobchod tkanin a textilií

Obchodní podmínky

V této sekci naleznete obchodní podmínky týkající se všech aspektů procesu nabídky, prodeje, doručení a případné reklamace.

a. NABÍDKA

Podstatou obchodu ALTEX.CZ je prodej výše uvedených textílií.formou metráže. Naším zákazníkem je každá osoba, která vyplní elektronickou formu objednávky a zaváže se k plnění konkrétních finančních závazků výměnou za doručení objednaného zboží. ALTEX.CZ se zavazuje uspokojit takovou objednávku v nejvyšší možné kvalitě a časové efektivnosti. Našim záměrem je odeslat každý výrobek do druhého dne od data přijetí objednávky. V případě, že z jakéhokoliv důvodu není možno tento časový limit splnit, zákazník je neprodleně informován o alternativním řešení.

b. ELEKTRONICKÁ OBJEDNÁVKA

Každý zákazník si může bezplatně objednat až 5 vzorků kterékoliv látky. Pokud si zákazník vybere látku, ktera mu vyhovuje po stránce kvality a vzhledu a objedná si konkretní metráž, obchodní smlouva vstupuje v platnost ve chvíli, kdy ALTEX.CZ obdrží elektonickou objednávku. V této jsou uvedeny všechny nutné náležitosti včetně ceny výrobku, způsobu placení, nákladu na dopravu, připadných poplatků a daní. Zákazník si může zvolit platbu buď kreditní kartou (Visa, Master Card), formou “Na dobírku” nebo může požádat o provedení platby bankovním převodem. Velkoobchodní zákazníci mají k dispozici klasickou fakturaci se splatností.

Po správném vyplnění a odeslání elektronické objednávky zákazník obdrží formou e-mailu konfirmaci, že daná objednávka byla přijata a předána obchodnímu oddělení. Pokud dojde k situaci, že ALTEX.CZ nebude schopen uvedený výrobek z jakéhokoliv důvodu dodat, neprodleně provede návrat uvedené částky zpět na účet zákazníka.

c. ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Záruční podmínky vycházejí z obchodního zákoníku.

Doprava zdarma

Pro nákup nad 2 000 Kč

Platba online

Platební kartou nebo převodem na účet

Vše skladem

Objednávky odesíláme do 2 pracovních dnů

Nízké ceny

Kvalitní textilie za dostupné ceny

Eshop vytvořil Duoweb.cz